O Big Fish

Witamy w Big Fish

Oceniamy, kreujemy, przekształcamy i rozwijamy zespoły zakupowe oraz ich umiejętności zgodnie z krótkoterminowymi i długoterminowymi celami biznesowymi naszych klientów.
Nasza ekspertyza skupia się na obszarze łańcucha dostaw (zakupy, logistyka, jakość, produkcja). Posiadamy międzynarodowy zespół konsultantów liczący ponad 85 osób, dodatkowo posiadamy 300 senior konsultantów w swojej sieci ekspertów współpracujących z Big Fish. Lista Klientów: ponad 500 międzynarodowych koncernów we wszystkich dziedzinach gospodarki. 80% naszych kontraktów jest kontynuacją na podstawie wcześniejszych doświadczeń w pracy z naszą Firmą lub referencji.

Ocena - Rekrutacja – Szkolenia – Doradztwo – Interim Management

Firma Big Fish z siedzibą w Paryżu, została założona w 2002 r przez grupę ekspertów z dziedziny zakupów, HR i zarządzania łańcuchem dostaw. Razem z naszymi wyselekcjonowanymi partnerami odpowiadamy na zapotrzebowanie naszych Klientów na całym świecie.

Oceniamy, kreujemy, przekształcamy i rozwijamy zespoły zakupowe oraz ich umiejętności zgodnie z krótkoterminowymi i długoterminowymi celami biznesowymi naszych klientów.

Nasza ekspertyza skupia się na obszarze zakupów i logistyki.

Nieustannie poszukujemy innowacyjnych i dopasowanych do wymagań Klientów rozwiązań.

Lista Klientów: ponad 500 międzynarodowych koncernów we wszystkich dziedzinach gospodarki.

80% naszych kontraktów jest kontynuacją na podstawie wcześniejszych doświadczeń w pracy z naszą Firmą lub referencji.

Posiadamy swoje biura w Europie, Afryce i Stanach Zjednoczonych, zatrudniające łącznie ponad 85 osób, współpracujemy również z grupą 300 wyselekcjonowanych, zewnętrznych ekspertów.

Nasze polskie biuro realizuje zarówno projekty ogólnokrajowe jak i projekty w Centralnej i Wschodniej części Europy.

Dzięki efektywnej organizacji procesu rekrutacyjnego, profesjonalnym konsultantom oraz sprawdzonej metodologii z powodzeniem zrealizowaliśmy szereg procesów rekrutacyjnych o różnym stopniu skomplikowania, wymagających niestandardowego podejścia:

  • rekrutacje „green field” – rekrutacja pracowników do nowo powstałych organizacji zakupowych
  • rekrutacje kandydatów o wąskiej specjalizacji (np. wybrane kategorie zakupowe)
  • rekrutacje kandydatów w innych krajach Europy Zachodniej
  • rekrutacje talentów – kandydatów z wysokim potencjałem
  • procesy długo terminowe tzw. „pool search” – budowanie bazy danych potencjalnych kandydatów dla klienta, bez konkretnie zdefiniowanego stanowiska w strukturze.
  • rekrutacje „interim” – rekrutacja ekspertów zatrudnianych na krótki okres i na konkretny projekt w organizacji zakupowej

Oferujemy kompleksowe programy szkoleniowe dedykowane liderom, ekspertom i osobom rozpoczynającym pracę w zakupach. Proponujemy specjalne programy szkoleniowe dla firm handlowych. Nasz program „Procurement Soft Skills Academy” wspiera rozwój umiejętności miękkich.

Oferujemy doradztwo w zakresie usprawnień zwiększających efektywność obszaru zakupowego.

W ramach projektów „Interim Management” proponujemy współpracę z wysoko wyspecjalizowanymi ekspertami w dziedzinie zakupów. Współpraca ma charakter czasowy i nakierowany na osiągnięcie konkretnych, ustalonych rezultatów biznesowych.

W ramach usług Career Coaching oferujemy mi.in indywidualne konsultacje z zakresu konstruowania dokumentów aplikacyjnych, kierunków rozwoju kariery w zakupach, profesjonalnej marki w social media, symulacji i przygotowania do interview. Projekty realizujemy zarówno dla pracowników firm objętych procesem outplacementu jak i w formie indywidualnej.